کد خبر: 13196تاریخ انتشار : 12:49:08 - دوشنبه 14 سپتامبر 2020

وضعیت نامناسب پرسپولیس در میان ۵ نکته قابل توجه AFC در لیگ قهرمانان آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا وضعیت نامناسب پرسپولیس را در میان ۵ سوژه قابل توجه خود پیش از آغاز لیگ قهرمانان آسیا قرار داده است.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه آغاز هفته سوم لیگ قه…

وضعیت نامناسب پرسپولیس در میان ۵ نکته قابل توجه AFC در لیگ قهرمانان آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا وضعیت نامناسب پرسپولیس را در میان 5 سوژه قابل توجه خود پیش از آغاز لیگ قهرمانان آسیا قرار داده است.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


به گزارش خبرگزاری فارس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه آغاز هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا 2020 به 5 نکته پرداخت که باید به آنها توجه داشت.

در میان 5 نکته قابل توجه از سوی AFC وضعیت پرسپولیس در این فصل دیده می شود. کنفدراسیون فوتبال آسیا به وضعیت نامسب پرسپولیس در این روزها پرداخت و تیتر زد: از پرسپولیس تهی شده چه انتظاری دارید؟

سایت AFC درباره پرسپولیس توضیح داد: تیم بزرگ تهران فصل را با چهارمین قهرمانی متوالی اش در لیگ ایران به پایان برد. سیطره پرسپولیس در لیگ ایران نشانی از افت این تیم را نمی رساند. اما این تیم بعد از حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2017 و حضور در فینال 2018 در مرحله گروهی 2019 دچار تزلزل شدند و حذف شدند.

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 را با شکست مقابل الدحیل قطر آغاز کرد و در خانه از خانه مقابل شارجه مساوی کرد. در این میان بعد از قهرمانی در لیگ ایران علیرضا بیرانوند، دروازه بانش را از دست داد چون راهی تیم آنتورپ بلژیک شد. همچنین علی علیپور مهاجم خود را نیز از دست داد چون این بازیکن راهی پرتغال شد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید.

نظرات بسته شده است.