آخرین خبرها

حسینی: مس رفسنجان جزو متمول‌های فوتبال ما است/ طی کردن مسیر طولانی روی پیکان بی‌تاثیر نیست

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: تیم‌های کرمانی مثل مس رفسنجان جزو باامکانات‌ها و متمول‌های فوتبال ما هستند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار:
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجتبی حسینی قبل از دیدار پیکان مقابل مس رفسنجان در هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: همه تیم‌ها هفته‌های پرفشاری را می‌گذرانند و فشردگی بازی‌ها این مدت مقداری تیم‌ها را اذیت کرده است. ما هم به آخرین دیدار نیم فصل اول خود رسیدیم و پیکان و مس رفسنجان تمام توان خود را می‌گذارند تا از آخرین بازی نیم‌فصل با موفقیت بیرون بیایند.

وی ادامه داد: پیکان هم سعی کرد پس از بازی آخرمان ریکاوری خوبی داشته باشد و خودش را برای یک دیدار مهم و سخت آماده کند‌. باید ببینیم فردا چه اتفاقی می‌افتد.

سرمربی پیکان درخصوص سفرشان با هواپیما به کرمان و با اتوبوس رفتن این تیم به سیرجان برای برگزاری دیداری که قرار است که فردا سرچشمه برگزار شود و اینکه آیا این موضوع سبب خستگی شاگردانش نخواهد شد، توضیح داد: این موضوع بی‌تاثیر نیست. باید امشب مسافتی  طولانی را با یک پرواز و یک سفر زمینی طی می‌کردیم و فردا هم باید مسیر دیگری را به شهری برویم که ارتفاع زیادی دارد. این موضوع با توجه فشردگی بازی‌ها بازیکنان را که در فشار زیادی هستند خسته می‌کند اما امیدوارم با جوانی و جنگندگی بچه‌ها از پس کار بربیاییم.

حسینی درخصوص سابقه کار کردن خودش در کرمان و آشنایی با شرایط تیم‌های این استان گفت: کرمان در بحث تیمداری و امکانات خوب است. مس کرمان، مس رفسنجان و گل‌گهر سیرجان در استانداردهای فوتبال ما جزو تیم‌های متمول و خوب محسوب می‌شوند. خوشحالم در بازگشت به این استان پهناور بار دیگر شهر زیبای کرمان را دیدم. این باشگاه ها می‌توانند به فوتبال ما کمک کنند.

وی اضافه کرد: امیدوارم بتوانیم در بازی پایانی نیم فصل فوتبال خوب و باکیفیتی برگزار کنیم. باید دید در روز مسابقه چه اتفاقی می‌افتد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

هفته پانزدهم لیگ یک| رقابت شانه به شانه مس و ملوان برای صدر

دیدارهای هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال روز یکشنبه برگزار می شود و ملوان به مصاف آخرین تیم جدول می رود و مس کرمان با شهرداری آستارا بازی خواهد کرد. بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزا...