آخرین خبرها

خطیبی: اشتباه داوری نبود صدرنشین بودیم/ پنج هفته است که ضربه خوردیم

سرمربی آلومینیوم اراک گفت: الان پنج هفته است که به گفته کارشناسان ضربه خوردیم که برای ما آزار دهنده است و از نظر روحی و روانی برای بازیکنان اذیت کننده است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار:
به گزارش خبرگزاری فارس از اراک رسول خطیبی عصر امروز در نشست خبری  پیش از دیدار با سپاهان اظهار کرد: سپاهان یکی از خوب‌های ایران است، یک باشگاه حرفه‌ای با بازیکنان با کیفیت که تمام بازی‌های این تیم را نگاه کردیم و نقاط قوت وضعف تیم را به بازیکنان گوشزد کردیم.

وی تصریح کرد: امیدواریم بازی خوبی پیشرو داشته باشیم و بتوانیم در بازی با سپاهان برنده بازی باشیم و امتیاز لازم را کسب کنیم و با روحیه خوب به رقابت‌های جام حذفی برویم.

سرمربی آلومینیوم اظهار کرد: با داشته‌هایی که داشتیم و نفراتی که توانستیم جذب کنیم، فوتبال خوب و با کیفیتی ارائه دادیم و از بازیکنان راضی هستم، با مصدومیت یکی دو نفر از بازیکنان سعی کردیم مصدومیت با وجود فشار زیاد بازی‌ها مصدومیت زیادی ندهیم، الان پنج هفته است که به گفته کارشناسان ضربه خوردیم که برای ما آزار دهنده است و از نظر روحی  و روانی برای بازیکنان اذیت کننده است.

خطیبی گفت: دو بار هم نامه زدیم و اعتراض کردیم، امیدوارم داوری اشتباهات کمتری داشته باشد و دیگر ضربه نخوریم، اهل داد و بیداد نیستیم، اما باشگاه و مدیریت هم از این مساله بسیار ناراحت است، اگر اشتباهات داوری نبود صدرجدول بودیم.

وی افزود: امیدوارم بازی فردا بدون اشتباه داوری برای دو تیم باشد و دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد، جایگاهمان در جدول خوب است و در رده چهارم قرار داریم، به کسی نگفته بودیم که باشگاه به کمیته داوران نامه زده است و مثل بعضی مربی‌ها نیستیم که درباره داوری‌ها داد و بیداد کنیم، اما امید است کار به نامه سوم کشیده نشود.

سرمربی آلومینیوم اراک بیان کرد: بعد از بازی با پدیده مفصل درباره برنامه‌ و هدف باشگاه صحبت می‌کنیم تا هم مردم و هم هواداران مطلع شوند.

خطیبی افزود: ما دو بازیکن مصدوم داریم،علیرضا نقی زاده و محمود قائد رحمتی را به این دلیل در اختیار نداریم.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

هفته پانزدهم لیگ یک| رقابت شانه به شانه مس و ملوان برای صدر

دیدارهای هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال روز یکشنبه برگزار می شود و ملوان به مصاف آخرین تیم جدول می رود و مس کرمان با شهرداری آستارا بازی خواهد کرد. بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزا...