نویدکیا: آلومینیوم اراک لیگ را شوکه کرده است/سپاهان برای ماندن در بالای جدول امتیاز نیاز دارد

سرمربی تیم سپاهان گفت: آلومینیوم اراک امسال با نوع بازی کردن لیگ را شوکه کرده است، امتیازهای خوبی کسب کرده و نتایج قابل قبولی کسب کرده است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار:
به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک اظهار کرد: آلومینیوم اراک امسال با نوع بازی کردن لیگ را شوکه کرده، امتیازهای خوبی کسب کرده و نتایج قابل قبولی کسب کرده است.

وی تصریح کرد‌: آقای خطیبی تیم خیلی خوبی دارد، فردا بازی خیلی سختی داریم، که می‌تواند بازی حساسی باشد چرا که آخرین بازی نیم فصل است و برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است و برای تیم ما مهم‌تر است که چرا برای ماندن در بالای لیگ امتیاز لازم را کسب کنیم.

سرمربی تیم سپاهان بیان کرد: برای ما بازی سختی است با توجه به اینکه بیرون ازخانه هم بازی می‌کنیم، بر سختی بازی افزوده است.

 نویدکیا بیان داشت: سعی می‌کنیم فردا بازی خوبی ارائه دهیم و امیدواریم تماشاچیان از بازی فردا لذت ببرند.

وی ادامه داد: فردا و چهار روز آینده بازی سختی است که باید بتوانیم تمرکز خوبی داشته باشیم، جام حذفی شوخی‌بردار نیست و بازی بسیار حساس و بسیار پیچیده است.

سرمربی تیم سپاهان بیان کرد: فعلا از نظر موقعیت سازی شرایط خوبی داریم باید چند بازی پیشرو را پشت سر بگذاریم تا ببینم نیازی به تغییر در تیم هست یا خیر، در آن صورت درباره افزوده شدن یا خارج شدن بازیکن تصمیم خواهیم گرفت.

نویدکیا گفت: یاسین سلمانی مصدوم است و مهدی زاده و رضا میرزایی هم مصدومیت را پشت سر گذاشته و بهبود پیدا کرده‌اند.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani