سرمربی فوتسال فرش آرا: اشتباه داور باعث گل خوردن تیم ما شد/فقط به دنبال ۳ امتیاز بازی ها هستیم

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا گفت: در جریان بازی با راگا توپ به بیرون رفت و داور اوت را به سود تیم ما اعلام کرد ولی در یک تصمیم عجیب رای خود را عوض کرد و باعث شد تا بازیکنان راگا توپ را وارد دروازه ما کنند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار:
قدرت بهادری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص دیدار تیمش مقابل راگا در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: راگا تیم بسیار خوبی است و با توجه به این که آنها هم مثل ما دو بازی قبل خود را واگذار کرده بودند، دیدار سختی بود. پس از دریافت دو گل صبوری کردیم و توانستیم بازی را مساوی کنیم. در ثانیه های پایانی گل پیروزی را به ثمر رساندیم و برنده از زمین بازی خارج شدیم.

وی افزود: عملکرد بازیکنان بسیار خوب بود و زمانی که تیمی بازی باخته را با برد عوض می کند نشان دهنده این است که از شرایط خوبی برخوردار است.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا در مورد دلیل اعتراض خود به داوری در این بازی گفت: در جریان بازی با راگا  توپ به بیرون رفت و داور اوت اعلام کرد. داور دوم در این صحنه دستش را به سود تیم ما بالا برد و بازیکنان ما فاز هجومی گرفتند ولی در یک تصمیم عجیب داور رای خود را برگرداند و دستش را به سمت مخالف برد و اوت را به نفع تیم راگا اعلام کرد. در حالی که بازیکنان ما در فاز هجومی قرار داشتند، روی یک غافلگیری بازیکنان راگا توانستند دروازه ما را باز کنند و به همین دلیل به داور در رابطه با این صحنه اعتراض کردم.

بهادری در خصوص این که یکی از هواداران تیم راگا وارد زمین شد و به اعضای تیم فرش آرا حمله کرد، عنوان کرد: ما به حواشی توجه نمی کنیم و برای ما 3 امتیاز بازی مهم بود. اتفاقی است که در تمام بازی ها ممکن است رخ دهد.

وی در مورد بازی بعدی تیمش مقابل تیم حفاری اهواز اظهار داشت: تیم حفاری هم در جدول شرایط خوبی ندارد و هر بازی برای آن ها حکم فینال را دارد. ما به دنبال 3 امتیاز بازی هستیم و برایمان فرق نمی کند که رو به رویمان چه تیمی باشد.


انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

مهدی: زمان دیدار استقلال- هوادار تغییر نمی‌کند/استقلالی ها اعتراض دارند کتبا نامه بنویسند

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ تاکید کرد که زمان دیدار تیم‌های استقلال و هوادار تغییر نخواهد کرد. بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش  خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سازمان لیگ روز پنجشنبه زمان جدید دیدار ت...