آخرین خبرها

قیمت صیادمنش بالا رفت/چالش جدید برای هال سیتی و اندرلخت+عکس

باشگاه فنرباغچه ترکیه قیمت فروش مهاجم ایرانی اش را بالا برد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار:
به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «marasbugun» در گزارشی درباره آینده الهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش ایرانی فنرباغچه، نوشت: صیادمنش در سال 2019 از استقلال به فنرباغچه آمده ولی به دلیل سن پایینش به صورت قرضی به تیم استانبول اسپور منتقل شد.

این بازیکن بعد از استانبول اسپور راهی لیگ اوکراین شد و به تیم زوریا ملحق شد. اوج گیری و درخشش ستاره ایرانی در زوریا آغاز شد. مهاجم ایرانی در سال گذشته در 13 گل زده تیمش سهیم شد. او 9 گل به ثمر رساند و 4 پاس گل داد.


درخشش ستاره ایرانی فنرباغچه باعث شد تا این بازیکن از هال سیتی انگلیس و اندرلخت بلژیک پیشنهاد دریافت کند. هر دو باشگاه اروپایی پیشنهاد 5 میلیون یورویی برای جذب صیادمنش به فنرباغچه ارائه کردند.

اما سران باشگاه فنرباغچه در جدیدترین تصمیم مبلغ فروش این بازیکن ایرانی را به 7 میلیون یورو افزایش دادند. باشگاه های هال سیتی و اندرلخت در حال بررسی این مبلغ هستند و باید منتظر ماند چه تصمیمی می گیرند.


باشگاه فنرباغچه هنوز سرمربی جدیدش را انتخاب نکرده و این باعث شده تا سران باشگاه ترکیه ای به دنبال فروش این استعداد ایرانی باشند.

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

هفته پانزدهم لیگ یک| رقابت شانه به شانه مس و ملوان برای صدر

دیدارهای هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال روز یکشنبه برگزار می شود و ملوان به مصاف آخرین تیم جدول می رود و مس کرمان با شهرداری آستارا بازی خواهد کرد. بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزا...