قائدی و نوراللهی موضوع میزد گرد ابوظبی اسپورت/سرزنش سرمربی الاهلی به خاطر ستاره ایرانی + عکس

کارشناسان شبکه ابوظبی اسپورت کادرفنی شباب الاهلی دبی را به خاطر عدم استفاده از توانایی مهاجم ایرانی سرزنش کردند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار


مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار:
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم شباب الاهلی شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امارات به مصاف شارجه رفت و این بازی در وقت های قانونی و اضافه گلی نداشت و در نهایت شباب الاهلی در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد.

احمد الحوری، کارشناس شبکه «ابوظبی اسپورت» به شدت به مهدی علی سرمربی شباب الاهلی به خاطر تغییر پست مهدی قائدی مهاجم ملی پوش کشورمان در این بازی انتقاد شدیدی کرد و گفت: مهدی علی قبل از بازی اعلام کرد تنها یک لژیونر در این بازی دارد اما شما دیدید در این بازی مهدی قائدی و احمد نوراللهی دو بازیکن ایرانی از ابتدا بازی حضور داشتند یعنی با 2 لژیونر وارد زمین شد و این تناقض حرف های مهدی علی است.


وی افزود: مهدی قائدی در بازی شارجه و الجزیره در لیگ امارات وارد زمین بازی شد و همه چیز را تغییر دارد. همه هواداران، مدیریت و کادرفنی به این بازیکن به نوعی یک استعداد خارق العاده نگاه می کنند ولی چرا مهدی علی در این بازی پست این بازیکن را تغییر داد و اصلا در جریان بازی نتوانست تاثیر خود را بگذارد.

کارشناس اماراتی ادامه داد: نسبت به لژیونرها شما نمی توانید بگویید شباب الاهلی بازیکنان خارجی بدی دارد چون دو بازیکن تیم ملی ایران در ترکیب تیم حضور دارند. نوراللهی مهره کلیدی ایران به شمار می آید و قائدی هم یکی از استعدادهای ایران به شمار می آید چطور از این بازیکنان کادرفنی نمی تواند به نحو احسن استفاده کند.

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــــــــــــــــــام
بیشتر بخوانید

درباره‌ی abdolnabi solimani