حضور شرکت زمرد نور اسپرلوس در بیست و سومین نمایشگاه صنعت برق ایران

حضور شرکت زمرد نور اسپرلوس در بیست و سومین نمایشگاه صنعت برق ایران

 

  مدیرعامل شرکت زمرد نور اسپرلوس اصفهان گفت: شرکت زمرد نور اسپرلوس نزدیک به دو دهه است که توانسته با تولید محصولات با کیفیت با هدف گسترش فناوری‌های داخلی اقدام به تولید چراغ‌های دکوراتیو ته، محوطه، دفنی و غیره با ارائه بیش از ۵۰۰ محصول مختلف به بازار نموده است.

 

علی میرحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صدای جویا در حاشیه افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی و نخستین جشنواره و فن‌بازار تخصصی صنعت برق ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران اظهار کرد: این نمایشگاه از ۲۳ لغایت ۲۶ آبان ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ عصر به روی علاقمندان این حوزه باز است.

 
 

وی با بیان اینکه شرکت زمرد نور اسپرلوس از سال ۱۳۸۷ تا هم اکنون در چنین نمایشگاهی حضور فعالانه داشته است، افزود: شرکت زمرد نور اسپرلوس نزدیک به دو دهه است که توانسته با تولید محصولات با کیفیت با هدف گسترش فناوری های داخلی اقدام به تولید چراغ های دکوراتیوته، محوطه، دفنی و غیره با ارائه بیش از ۵۰۰ محصول مختلف به بازار نموده است.

مدیرعامل شرکت زمرد نور اسپرلوس اصفهان با بیان اینکه شرکت زمرد نور اسپرلوس برای ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی ایجاد کرده است، تصریح کرد: این شرکت بزرگ  ترین تولید کننده محصولات نور پردازی در داخل ایران است و با کمک همین نیروی انسانی متخصص و متعهد توانسته ده ها محصول با تنوع و کیفیت بالا تولید کند که بدون مشابه داخلی و خارجی است.

وی با بیان اینکه در راستای صادارات محصولات این شرکت گام های خوبی برداشته شده است، بیان داشت: از دولت انتظار داریم که به منعی واقعی کلمه و نه شعاری از تولیدکنندگان همه جانبه حمایت کند.

 

 

مرتبط با جغرافیای اصفهان با کلید # #برق

درباره‌ی آقای جویا