جمعی از اصحاب رسانه کشور از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف حمایت کردند

جمعی از اصحاب رسانه کشور از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف حمایت کردند

 

  جمعی از اصحاب رسانه کشور با انتشار بیانیه‌ای به شرح زیر از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کردند.

 

به گزارش گروه رسانه خبری صدای جویا از اصفهان، جمعی از اصحاب رسانه کشور با انتشار بیانیه‌ای به شرح زیر از کاندیداتوری محمدباقر قالیباف در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کردند.
بسمه‌تعالی
سلام و درود بی‌کران به روح ملکوتی امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی.
سلام و درود بی‌پایان به روح مطهر سیدالشهدا خدمت شهید حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی و سلام و درود بر شهید مقاومت حاج‌قاسم سلیمانی ملت شریف ایران، مخاطبان فهیم و دوراندیش رسانه، در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری قرار داریم و بر آنیم که رسانه به‌عنوان عنصر آگاهی‌بخش جامعه، هم در دعوت آحاد ملت به مشارکت در انتخابات به‌عنوان عامل وحدت‌بخش ملی و مؤلفه قدرت آفرین مردم‌سالاری دینی و هم در ارتقای کیفیت مشارکت آگاهانه، سهم و نقشی بی‌بدیل دارد.
به‌رغم وجود کاستی‌ها و نارسایی‌ها در کشور عزیزمان ایران و اذعان جامعه رسانه‌ای به آن، بر این باوریم که رسانه همواره وظیفه دارد با درک مفهوم خیر جمعی و احساس تعلق به میهن، ملت و آیین و آرمان جامعه اسلامی به طرح مسائل و مشکلات کشور و نیز سنجش، تحلیل و ارائه راه‌حل برای آنها مبادرت ورزد و درصدد کاهش دغدغه‌های مردم و کمک به بهبود شرایط بر آید.
همچنین این حقیقت را که اصلاحات و اعمال هر گونه تغییر به نفع مردم ایران از رهگذر صندوق رأی می‌گذرد، عمیقاً باور داشته و تأکید داریم که اصلاح عیوب اداره کشور و رفع مشکلات، لزوماً ازطریق ملت ایران و در پیوند با صندوق‌های رأی معنا می‌یابد.
اکنون ایران عزیز در یکی از حساس‌ترین دوران‌های تاریخ پر افتخار جمهوری اسلامی قرار دارد، امروز، حکمرانی کشور با چالش‌هایی درگیر است که هریک از آن‌ها به شکل زنجیره‌ای بر چالش‌های دیگر تأثیر گذارند.
این چالش‌ها در چهار حوزه کلان قابل‌دسته‌بندی هستند؛ ۱- اقتصادی، صنعت، معدن و انرژی ۲- اجتماعی، فرهنگی و آموزشی ۳- زیربنایی، کشاورزی و محیط‌زیست ۴- سیاسی در چنین شرایطی جامعه رسانه‌ای کشور با بررسی سوابق، توانایی و عملکرد کاندیداهای محترم حاضردرصحنه انتخابات دوره چهاردهم ریاست‌جمهوری اسلامی ایران، آقای دکتر محمدباقر قالیباف را با ویژگی‌های مدیریت قوی و کارآمد، عملکرد مؤثر و با کیفیت در طول خدمت، باور به مبانی انقلاب اسلامی و ولایت‌مداری، شناخت مشکلات و دارای طرح و برنامه و راه‌حل، شایسته دانسته و از ایشان حمایت می‌نماید.
انتظار از ملت بزرگ و قهرمان ایران این است که در روز هشتم تیرماه در پیروی از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، با مشارکت گسترده و میلیونی در خلق حماسه ماندگار برگ زرین دیگری بر کارنامه درخشان ایران اسلامی بی افزایند.

درباره‌ی آقای جویا