آخرین خبرها

تغییرات در کادرفنی کشتی آزاد قطعی شد

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد از قطعی بودن تغییرات در کادرفنی خبر داد.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از گذشت چند روز از پایان رقابت های جهانی کشتی آزاد در پاریس صبح امروز اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد با حضور رسول خادم به عنوان رییس فدراسیون تشکیل جلسه دادند.
در این جلسه محمد طلایی به عنوان سرمربی تیم ملی گزارش اتفاقات رخ داده در طول مسابقات جهانی را ارائه کرد.
منصور برزگر، عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد درباره مصوبات این جلسه به “ورزش سه” می گوید: تصمیماتی گرفته شد که به صورت کامل از سایت فدراسیون کشتی اعلام می شود. با این حال تغییرات در کادرفنی قطعی است. محمد طلایی هم در این جلسه حضور داشت و گزارش کار خود را ارائه داد.
وی در پاسخ به این سوال که در مسابقات داخل سالن آسیا چه کسی سرمربی تیم ملی خواهد بود، می افزاید: برای این مسابقات چون فرصتی باقی نمانده، کادرفنی تغییر نمی کند. به هر حال اگر مربی جدیدی بیاید، در این فرصت نمی تواند با کشتی گیران هماهنگ شود.
پیشکسوت کشتی درباره اختلاف میان فدراسیون و وزارت ورزش تصریح کرد: مشکل وزارت ورزش با فدراسیون روی مسائل مالی است و به نظرم مطرح کردن نتایج بهانه است. فدراسیون ها خودشان باید پاسخگوی عملکردشان باشند و درست نیست وزارت ورزش روی جزء به جزء مسائل دخالت کند.

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

بمب خبری؛ خیز آرسنال برای شکار ستاره تیم ملی ایران+عکس

باشگاه آرسنال به دنبال جذب مهاجم ملی پوش پورتو پرتغال است. بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از سایت «sportsmole» انگلیس، باشگاه آرسنال به دنبال جذب مهدی طارمی مهاجم ملی پوش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.