کد خبر: 37تاریخ انتشار : 12:22:30 - چهارشنبه 30 آگوست 2017

ازدواج مجدد بهاره رهنما

واکنش کارگردان معروف به حواشی و عکسهای ازدواج بهاره رهنما

تهمینه میلانی کارگردان معروف سینمای ایران درباره حواشی ازدواج مجدد بهاره رهنما و انتشار عکسهای مراسم عروسی این بازیگر زن، گفت: این حواشی بدلیل سانسور است! انصاف نیوز نوشت: بانوی فیلمساز سینمای ایران درباره‌ی تصاویر انتشار یافته از ازدواج مجدد بهاره رهنما، گفت: «علاقه‌ای به این بحث‌ها ندارم.» تهمینه میلانی در پاسخ به این که […]

واکنش کارگردان معروف به حواشی و عکسهای ازدواج بهاره رهنما

تهمینه میلانی کارگردان معروف سینمای ایران درباره حواشی ازدواج مجدد بهاره رهنما و انتشار عکسهای مراسم عروسی این بازیگر زن، گفت: این حواشی بدلیل سانسور است!

انصاف نیوز نوشت: بانوی فیلمساز سینمای ایران درباره‌ی تصاویر انتشار یافته از ازدواج مجدد بهاره رهنما، گفت: «علاقه‌ای به این بحث‌ها ندارم.»

تهمینه میلانی در پاسخ به این که «اشتراک حریم خصوصی با چه اهدافی صورت می‌گیرد، در حالی که برخی همواره نسبت به ورود مردم در حوزه‌ی شخصی زندگیشان انتقاد دارند؟!»، گفت: تعریف من از حریم خصوصی با تعریف قوه‌ی قضاییه و یا حتی شاید شما متفاوت است.

وی افزود: من معتقدم هرکس هر نظری و تمایلی دارد، آزاد است و می‌تواند هر عکسی که می‌خواهد، منتشر کند و به هر حال کاراکتر هرکس متفاوت است.

تهمینه میلانی تأکید کرد: در همه جای دنیا، هنرپیشه‌ها که ازدواج می‌کنند عکس خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند و هرکس تعریف خودش را از زندگی دارد. حریم خصوصی آدمها برای من محترم است و خانم رهنما هم خودش، عکس‌هایش را به اشتراک گذاشته است.

این کارگردان و فیلمساز زن در عین حال گفت: به نظرم، این حواشی بدلیل سانسور است…