آخرین خبرها

فراتر از جنایت/ واکنش سیدحسن خمینی و محسن رضایی به فاجعه وحشیانه میانمار

یادگار امام راحل و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه‌های شخصی خود در فضای مجازی از ظلم‌های وارد شده به مردم میانمار یادداشت های کوتاهی منتشر کردند.

به گزارش خبرآنلاین، در پست اینستاگرامی سیدحسن خمینی آمده است:

بأى ذنبٍ قتلت

خواستم عکسى مناسب با آنچه “فراتر از جنایت ” است و در کشور میانمار واقع مى شود، بیابم، چنان صحنه هاى هولناکى را مشاهده کردم که هرگز نمى توان آن را در منظر عموم گذاشت. نسل کشى وحشیانه مردمى که به جرم مسلمان بودن آماج نفرت و تیغ شده اند. کودک و زن. پیر و جوان. در قتل‌گاهى که شقاوتِ جهل، فرمان مى راند. بزرگى مى گفت: آنچه تکرار نمى شد حسین بن على (ع) است و الاّ شمر همیشه حاضر است.

 

همچنین محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در کانال شخص خود در واکنش به نسل‌کشی مسلمانان در میانمار نوشت: «فاجعه خونین و وحشیانه میانمار لکه ننگی بر پیشانی مدعیان حقوق بشر است. کشورهای اسلامی برای دفاع از مسلمانان میانمار نیروی مشترک ایجاد کنند».

۲۷۲۱۲

میانمار,سید حسن خمینی,محسن رضایی

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

اخبار ورزشی

بمب خبری؛ خیز آرسنال برای شکار ستاره تیم ملی ایران+عکس

باشگاه آرسنال به دنبال جذب مهاجم ملی پوش پورتو پرتغال است. بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار مجله خبری ورزشی اسپورت‌ استار: به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از سایت «sportsmole» انگلیس، باشگاه آرسنال به دنبال جذب مهدی طارمی مهاجم ملی پوش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.